POI6-images-20

Microsoft 365 predstavuje dynamiku. V Lunys ho využili naplno

Vzhľadom na dynamický rozvoj technológií a potrebu udržať krok s modernými pracovnými nástrojmi sa v spoločnosti Lunys rozhodli využiť potenciál Microsoft 365. S cieľom optimalizovať pracovné postupy a zabezpečiť bezproblémové využívanie nových funkcií a možností M365 investovali do vzdelávania svojich zamestnancov.

Vývoj moderných technológií prináša do firemného prostredia neustále výzvy a spoločnosť Lunys sa im nebráni. S investíciou do vzdelávania zamestnancov a implementáciou Microsoft 365 otvárajú dvere novým možnostiam spolupráce a efektivity v tímoch. Absolventi školenia zdieľajú svoje príbehy, pocity a skúsenosti, ukazujú, že modernizácia nie je len trendy, ale zároveň aj nevyhnutnosťou pre úspešné firmy.

Pridajte sa k Lunys na ceste k inováciám a prosperite! V rámci ankety uverejňujeme skúsenosti a postrehy účastníkov z ich školenia:

  • Školenie vnímam ako adaptáciu na používanie služieb Microsoft 365, čo mi umožňuje pracovať intuitívne, a zároveň bezpečne.
  • Zlepšila som sa v organizácii stretnutí v Outlooku. Viem, kde hľadať, pozrieť, alebo ako pridať kalendár ďalších kolegov, ktorých potrebujem mať prítomných na schôdzke. Objavila som tiež nové možnosti filtrovania správ, ktoré prispievajú k ich lepšej prehľadnosti.
  • Aj keď väčšinu funkcií osobne nevyužívam, školenie bolo pre mňa zaujímavé a obohacujúce.
  • Osvojil som si princíp ako zdieľať dokumenty s kolegami podľa ich požiadaviek. Už neposielam prílohy, ale zdieľam link na dokument! Vytvoril som si tak s kolegami efektívny systém spolupráce.
  • Za mňa má jednoznačný prínos zdokonalenie sa v Microsoft Teams, v rámci školenia sme sa naučili využívať skupiny efektívnejšie a zdieľať veľké excelovské súbory. Vyžívaním úložiska OneDrive a intenzívnym používaním firemného chatu v Teams sme viac vzájomne informovaní a zostávame v priamom spojení.

Spoločnosť Lunys, ktorá začala ako malý rodinný podnik, sa transformovala do stabilného a spoľahlivého obchodného partnera so silným záväzkom k moderným technológiám. Ich príbeh pokračuje a Microsoft 365 sa stal jedným z inovatívnych nástrojov na podporu ich úspechu. Inovácie a efektívne využívanie moderných technológií nie sú len trendom, ale nevyhnutnosťou pre firmy, ktoré sa chcú rozvíjať. Lunys sa stávajú príkladom toho, ako správne vzdelávanie a implementácia moderných nástrojov môžu posunúť podnikanie na vyššiu úroveň.

Publikované: 18. decembra 2023

Martina Kormaník

Obchod

GAMO a.s.

Tento článok je súčasťou magazínu č.

Publikované: 18. decembra 2023

reklama
reklama