platform of invention

Magazín s ambíciou ukázať, ako IT technológie uľahčujú firmám každodenný život, prinášať úspešné biznis riešenia, unikátne inovácie a trendy v IT a pomáhať v uplatnení podnikateľskej tvorivosti a invencie.

Aj vy môžete byť súčasťou jeho obsahu!

1
2
3
4
5

Výzva pre všetkých CEO, CTO a CFO

Ponúknite nám svoj príbeh využitia IT vo vašej firme a my vám ponúkneme exkluzívnu možnosť prehovoriť do publika 5000 slovenských firiem s obratom nad 6 mil. €.

Vydavateľ

GAMO a.s. je partnerom s overenými skúsenosťami v poskytovaní IT riešení určených pre menšie firmy ako aj pre náročných zákazníkov, vyžadujúcich kontinuálnu prevádzku IT systémov. V priebehu desaťročí sme získali množstvo informácií o slovenskom IT prostredí od on-premise cez cloudové služby až po riešenia, zaručujúce bezpečnosť a ochranu systémov a dát. Za veľkú príležitosť pre rozvoj IT považujeme vytvorenie komunity a otvorenie dialógu. Práve s touto ambíciou sme sa rozhodli vydávať vlastný magazín.

Redakčný tím

Aktívne skúsenosti a pravidelný kontakt s prostredím slovenského IT nám umožnili zostaviť redakčný tím, tvorený ľuďmi z rôznych oblastí. Ak máte záujem zdieľať vašu skúsenosť z IT projektov vo vašej firme, neváhajte sa na kohokoľvek z nás obrátiť. Spolu zvolíme vhodnú formu prezentácie vášho príbehu a vytvoríme tak obsah, prospešný všetkým čitateľom. Využite príležitosť získať povedomie o vašej firme v komunite podnikateľov a manažérov.

Zuzana Omelková

Kybernetická bezpečnosť

„Kybernetická bezpečnosť je imunitným systémom podnikania."

Branislav Lupták

Softvérové riešenia

„Inovujte, softvérové riešenia sú nástroj konkurenčného boja."

Gabriela Repatá

Technické riešenia

„„Cloud prináša nové možnosti a zdokonaľuje vlastné služby.""

Jana Kohárová

Obchod

„Sledujte investície do IT riešení cez trendy a čísla."

Iveta Hlaváčová

Marketing

„Pomôžem s prezentáciou na stránkach magazínu."

TIME.is COMMUNICATION

Spracovanie textov a štylistická úprava
v kompetencii profesionálov.

Morse.

Profesionálne grafické spracovanie magazínu.

Edičný plán

V roku 2021 plánujeme vydať dve čísla. V priebehu roka bude rovnako spustená aj elektronická verzia magazínu.

Náklad a distribúcia

Adresné doručenie do sídiel 5.000 spoločností s obratom od 6 do 300 mil. €. Celkový náklad 8.000 výtlačkov, adresovaných pre CEO, CFO a CTO manažérov. Pre predstavu prikladáme porovnanie nákladu jedného vydania uvedených magazínov.

04_brochure-mockup
Jedinečný titul...
Jedinečný slovenský magazín zameraný na informačné technológie pre podnikanie s nápadom.
09_brochure-mockup
Unikátny prístup...
Do komunikácie o IT pre podnikanie pozývame podnikateľov a manažérov.
06_brochure-mockup
Adresná distribúcia
Magazín rozposielame na adresy 5.000 firiem do rúk 8.000 CEO, CFO a CTO.

Ste vhodná osoba pre náš magazín?

Hľadáme inšpiratívne príbehy a skúseností inovatívnych podnikateľov a manažérov! Zapojiť sa môžete možno práve vy.

Ak ste odpovedali prevažne kladne, ste rozhodne vhodný kandidát pre náš magazín. Neváhajte a odošlite nám nezáväzný formulár. Radi s vami prediskutujeme možnosti spolupráce.

Rubriky magazínu

Každá z rubrík magazínu je navrhnutá s cieľom vytvárať priestor pre stretnutie, dialóg a spoluprácu. Výstupom spolupráce je článok pre konkrétnu rubriku. Máte čo povedať nášmu publiku? Neváhajte a využite príležitosť otvoriť dialóg. Prezentujte svoju spoločnosť a posilnite svoj osobný brand v komunite úspešných manažérov a podnikateľov.
Success story

Tak ako je vrcholom podnikateľského snaženia úspech, tak je pre nás succses-story vrcholom konkrétneho čísla. Hľadáme úspechy dosiahnuté vďaka IT inováciám. Ak ste také zažili, neváhajte sa o ne podeliť. Váš príbeh môže inšpirovať ďalších manažérov z okruhu našich čitateľov. Zviditeľnite vašu spoločnosť a predstavte svoje meno v podnikateľskej komunite.

Očami odborníkov

Ambíciou tejto rubriky je pripravovať informačne podnetné články, zamerané na prezentáciu IT riešení zrozumiteľnou formou. Pre dosiahnutie toho cieľa využijeme tandem odborník – užívateľ. Máte záujem? Neváhajte a odošlite formulár. Odmenou vám bude prezentácia mena a spoločnosti!

Hĺbkové porovnanie

Zapojte sa do hĺbkového porovnania IT riešení pre business. Ak máte reálnu skúsenosť s používaním IT riešení, prihláste sa. S naším expertom konfrontujte svoje osobné hodnotenia s benefitom pohľadu reálneho užívateľa z praxe. Je samozrejmosťou, že vaším príspevkom do komunikácie získate aj príležitosť prezentovať svoju spoločnosť a podporiť osobný brand!

Anketa

Je najjednoduchšou formou zapojenia sa. Súčasťou každého čísla magazínu bude anketa, zameraná na aktuálnu tému. Formou anketových otázok, položených viacerým subjektom, zmapujeme postoje a skúsenosti s danou témou. Okrem odpovedí uvedieme aj názov spoločnosti, meno a pozíciu respondenta. Ak vás aj táto rubrika zaujala, neváhajte a odošlite nám jednoduchý formulár. V krátkom čase vám zašleme tému, ktorej sa v ankete budeme venovať.

Novinky z IT pre business

Zaujímate sa o novinky zo sveta IT? Pošlite nám váš tip na krátku správu. Rubrika “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” bude umiestnená v úvode magazínu. V závere samotného článku uvedieme meno a spoločnosť osoby, ktorá nás na novinku upozornila. Ako na to? Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár, vybrať voľbu “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” a špecifikovať tému. Nech sa páči, prejdite k formuláru.

Inzercia

Náš magazín nebol vytvorený pre zisk. Usilujeme sa o dialóg. Platform of invention preto obsahuje len dve reklamné strany. Ak máte záujem o jednu z nich, neváhajte nám odoslať formulár. Obratom vás budeme informovať o voľnom mieste a podmienkach inzercie.

Zaujal vás náš projekt?

Zapojte sa do prípravy ďalšieho čísla a inšpirujte vašim príbehom komunitu inovatívnych podnikateľov a manažérov.