POI6-images-2

Úspech je výsledok tímového úsilia

V neustále sa vyvíjajúcom prostredí kybernetickej bezpečnosti je najväčšou devízou spoločnosti jej špecializovaný tím odborníkov. V spoločnosti GAMO chápeme, že synergia medzi našimi zamestnancami je základom nášho úspechu, pretože sa snažíme neustále inovovať a riešiť naliehavé problémy. Vďaka viac ako 30 rokom spoľahlivých IT služieb pre verných aj nových zákazníkov je jasné, že naše úspechy sú skôr výsledkom tímového úsilia než práce jednotlivca.

Ponuka špičkových riešení a služieb si vyžaduje bezproblémovú spoluprácu rôznorodého tímu: špecialistov, analytikov, konzultantov, obchodníkov, projektových manažérov, operátorov helpdesku, ako aj neoceniteľnú podporu ekonomického a marketingového oddelenia. Každý člen tímu zohráva kľúčovú úlohu a naša spoločná sila spočíva v jednotnosti.

A naši obchodníci sú často prvými, ktorí reagujú na potreby zákazníkov. Rada by som vám preto predstavila časť obchodného tímu: Janu Kohárovú, Martinu Kormaník a Branislava Luptáka, ktorí hrdo reprezentujú značku GAMO v tomto vydaní Platform of Invention. Hoci sú neustále v pohybe, buď na cestách za klientmi, alebo s telefónom na uchu, uvedomujeme si, že v rýchlo sa meniacom kyber svete je najdôležitejšie zostať informovaní a vzdelaní. Vážime si chvíle, keď sa počas pracovného dňa máme možnosť stretnúť, či už je to neformálna káva v kuchynke, rýchly obed, alebo dokonca fotenie na titulku. Tieto interakcie sú príležitosťou na zdieľanie osobných aj profesionálnych skúseností, ktoré nás inšpirujú, povzbudzujú a poháňajú vpred.

V tomto podpornom prostredí pristupujeme aj k našim spoločným vzdelávacím aktivitám a školeniam. Uvedomujeme si, že oblasť kybernetickej bezpečnosti je poznačená rýchlym technologickým pokrokom, neustále sa vyvíjajúcimi trendmi, novými funkciami a potenciálnymi nástrahami. Preto je nevyhnutné, aby všetci členovia tímu GAMO zostali ostražití a dobre pripravení riešiť výzvy a príležitosti, ktoré sú pred nami.

Publikované: 18. decembra 2023

Zuzana Omelková

Kybernetická bezpečnosť

Tento článok je súčasťou magazínu č.

Publikované: 18. decembra 2023

reklama
reklama