Zaujímate sa o novinky zo sveta IT? Pošlite nám váš tip na krátku správu. Rubrika “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” bude umiestnená v úvode magazínu. V závere samotného článku uvedieme meno a spoločnosť osoby, ktorá nás na novinku upozornila. Ako na to? Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár, vybrať voľbu “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” a špecifikovať tému. Nech sa páči, prejdite k formuláru.

Novinky z IT pre business

0988_GAMO_POI-03_Foto-export-HD-19

Rýchlosť. Škálovateľnosť. Automatizovaná prevádzka

Doprajte si funkčný ekosystém Kubernetes, ideálnu platformu pre hosťovanie aplikácií vo svete riadenom z cloudu. Nemusí vás trápiť nedostatok skúseností. Stačí si vybrať spoľahlivého partnera, ktorý vám cestou kontajnerizácie a Kubernetes umožní prevádzkovať moderné aplikácie. Tak nielen ľahko nasadíte nové aplikácie, ale upravíte už aj existujúce. Môžete sa plne sústrediť na vývoj, tvorbu a implementáciu softvéru s vedomím, že infraštruktúra beží vo výkonnom a bezpečnom cloud prostredí. Jej poskytovateľ sa postará nielen o funkčnosť platformy Kubernetes, ale zabezpečí aj jej pravidelné aktualizácie a údržbu.
Technicky zdatných špecialistov je na trhu málo a navyše sú drahí. V Kubernetes im vytvoríte podmienky, aby sa venovali vášmu biznisu reagujúc na požiadavky v čase a kvalite.

Čítajte viac: Komu sú určené Kubernetes?

Cloud prináša nové možnosti a zdokonaľuje vlastné služby.

Martin Pisák

Technické riešenia, Cloud

reklama
reklama