Editoriál ponúka osobitý pohľad člena redakčného tímu na primárnu tému aktuálneho print vydania magazínu Platform of Invention. Uvádza do problematiky, ktorá je potom detailnejšie rozoberaná odborníkmi vo vybraných článkoch.

Editoriál

IH-Editorial

Ponuka dňa: SK kvalita 24/7

Všetci poznáme značku @SK. Ide o najznámejšie označenie kvality domácich slovenských výrobcov a pôvodu potravín. Áno, je to diametrálne odlišný sektor podnikania ako IT, ale existuje dôvod aby rovnaký princíp neplatil aj pre náš biznis? Aj my sme lokálny poskytovateľ cloudu a hrdo sa hlásime k Made in Slovakia.
Uznávame, že byť konkurentom gigantov ako Google, Amazon či Microsoft nikdy nebola a nebude jednoduchá cesta, no určite je správna. Pretože my VIEME. Pretože si ROZUMIEME. Pretože nám sa DOVOLÁTE. Ponúkame kvalitu, hovoríme po slovensky, a sme k dispozícii 24/7.
Poďme si to rozobrať na drobné. V čom môže byť slovenský cloud iný? Zahraničné spoločnosti sú rozhodne dobrými poskytovateľmi, sú väčší rozsahom a majú viac služieb v ponuke. Spoločné však máme toto: špičkové technológie, garantovanú spoľahlivosť, bezpečnostné certifikácie, pravidelné audity. Plus s nami nemusíte tápať v zložitých konfiguráciách, v aktualizáciách operačného systému, aplikačných vybaveniach či bezpečnostných nastaveniach. Zistíme čo prevádzkujete a spoločne navrhneme vhodné a dostupné riešenia. S okamžitou dostupnosťou podpory bez akejkoľvek jazykovej bariéry.
Aj manažér pre EMEA región z Lenovo Slovakia Branislav Kartik potvrdzuje s GAMO Cloud spokojnosť. Na stránkach 6 a 7 tretieho vydania magazínu Platform of Invention sa dozviete, prečo táto nadnárodná firma dôveruje nášmu SK produktu, a aj to, ako IT technológie uľahčujú firmám život a podporujú úspešné podnikanie.

Sledujte investície do IT riešení cez trendy a čísla.

Jana Kohárová

Obchod

reklama
reklama