Zaujímate sa o novinky zo sveta IT? Pošlite nám váš tip na krátku správu. Rubrika “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” bude umiestnená v úvode magazínu. V závere samotného článku uvedieme meno a spoločnosť osoby, ktorá nás na novinku upozornila. Ako na to? Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár, vybrať voľbu “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” a špecifikovať tému. Nech sa páči, prejdite k formuláru.

Novinky z IT pre business

0988_GAMO_POI-03_Foto-export-HD-17

Bezpečnosť naša každodenná. Pre malé a stredné firmy

V čase, keď riziko kybernetických útokov rastie zo dňa na deň, stojí veľa firiem pred otázkou Ako zabezpečiť naše dáta a ochrániť našich používateľov? A vôbec sa to netýka len veľkých, ale aj malých a stredných podnikov. 

Odpoveď na ňu dnes priniesol Microsoft. Spoločnosť predstavila novú službu na poli bezpečnostných nástrojov práve pre firmy zo segmentu malých a stredných firiem. Microsoft Defender for Business je nástroj, ktorý pomáha chrániť koncové zariadenia používateľov. Vďaka automatizácií a prvkom umelej inteligencie dokážete nasadiť rýchlu ochranu pred hrozbami, zisťovať a reagovať na ne. Nastavenie používania tohto nástroja je jednoduché a intuitívne.

Hlavné kľúčové funkcie sú:
  • Zjednodušená konfigurácia klienta – jednoduchá konfigurácia zariadenia, nastavenia politík zabezpečenia;
  • Prehľad hrozieb a rizík – identifikácia hrozieb a rizík v reálnom čase;
  • Ochrana ďalšej generácie – posilnenie a overenie si zabezpečenia vašej siete;
  • EDR – detekcia útokov na základe správania.
Lorem Ipsum

Lukáš Okál

Product Marketing Manager

Microsoft

reklama
reklama