Zaujímate sa o novinky zo sveta IT? Pošlite nám váš tip na krátku správu. Rubrika “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” bude umiestnená v úvode magazínu. V závere samotného článku uvedieme meno a spoločnosť osoby, ktorá nás na novinku upozornila. Ako na to? Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár, vybrať voľbu “Zaujímavosti a novinky z IT sveta” a špecifikovať tému. Nech sa páči, prejdite k formuláru.

Novinky z IT pre business

Bezpečnosť-zdieľaných-dát

Komplexným riešením pre maximálnu bezpečnosť zdieľaných dát je Safe Private Drive

Ide o IT riešenie pre bezpečné ukladanie a zdieľanie citlivých obchodných aj súkromných dát a súborov. Cloudové úložisko, pri ktorom nie je potrebné dáta posielať elektronickou poštou či už šifrované, zipované plus chránené heslom, je bezpečne k dispozícii konkrétnym adresátom.

Dáta, ktoré sú privátne umiestnené výhradne na Slovensku, je možné zdieľať s ne­obmedzeným počtom užívateľov z akéhokoľvek miesta a ľu­bovoľného zariadenia. Sú spoľahlivo zálohované – každých 24 hodín s retenciou 7 dní. Prehliadať a spravovať súbory je možné prostredníctvom webového rozhrania, verzionovanie dokumentov umožňuje návrat v čase.

K službe Safe Private Drive je možné pristúpiť cez https://NázovVašejFirmy.safepri­vatedrive.sk alebo cez využitie synchronizačného nástroja udr­žiavajúceho obsah medzi PC/NB a úložiskom alebo prístupom k súborom umiestneným cez WebDAV.

Cloudové úložisko pre bezpečné ukladanie a zdieľanie citlivých dát.

Dušan Štrbík

IT manažér

DITEC Commerce s.r.o.

reklama
reklama